RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Чернівецький "Університет" поступився у Львові університету фізкультури

Збірна Львівського державного університету фізичної культури в ключовому матчі попереднього етапу ХV Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів на своєму полі обіграла чернівецький "Університет", прямого конкурента в боротьбі за путівку у "Фінал чотирьох". Про це повідомляє ЗіК.

ЛДУФК (Львів) - "Університет" (Чернівці) - 1:0 (1:0)

"Університет" (Чернівці): Іван Маліс, Василь Нікифоряк (Микола Цепа, 51), Ілля Спірінгун, Роман Мороз (Василь Ілащук, 46), Дмитро Пантелейчук, Андрій Шишигін (Роман Підгурський, 64), Ладік Мелконян, Василь Фребедган, Дмитро Лях (Юрій Момот, 46), Андрій Королянчук (Юрій Соломян, 64), Юрій Масікевич.
Старший тренер - Микола Осадець.

Голи: 1:0 - Матушевський (52).

Попередження: Богач (8), Грось (48), Вербний (79), Сень (86), Гладкий (87) - Шишигін (52), Спірінгун (68).

Вилучення: Сень (90+3, друге попередження).

Перед звітним поєдинком, за три тури до завершення боротьби за дві путівки до "Фіналу чотирьох" у Конференції "Захід", суперників у турнірній таблиці розділяла відстань розміром рівно в одну перемогу. ЛДУФК йшов на другому місці, а "Університет" слідом, відстаючи на три пункти. Саме ця обставина перетворювала гру у битву за шість очок, причому буковинців влаштовувала тільки перемога.

І саме гості зі стартовим свистком арбітра рішуче пішли вперед, намагаючись забити швидкий гол. Та все, на що вони спромоглися, це заробити кілька корнерів, а от довести справу бодай до небезпеки у володіннях Сілецького їм так і не вдалося. До того ж господарі доволі швидко перехопили ініціативу і почали методично розхитувати оборону буковинців. Однак гості в захисті діяли самовіддано, а головне, організовано та дисципліновано.

Наприкінці першого тайму господарі довели атаку до взяття воріт: Гладкий подав кутовий, а центральний захисник Матушевський, вигравши другий поверх, по високій траєкторії ударом головою зняв павутиння з дальньої, лівої від голкіпера хрестовини воріт.

Другий тайм розпочався з того, що господарі мали відмінну нагоду подвоїти свою перевагу за забитими м’’ячами. Полюганич розстрілював ворота буковинців метрів з 12-ти прямо по центру, але круглий пройшов поряд із стійкою. А от далі більш активно діяли в передній лінії гості. Та що з того, коли температура напруги у карному майданчику ЛДУФК й близько не піднімалася до максимальних показників.

Натомість "інфізівці" не лише грамотно оборонялися, а й за рахунок швидкого переходу від оброни в атаку, створили низку хороших моментів, щоб збільшити рахунок на свою користь. Однак рахунок першого тайму - 1:0 на користь ЛДУФК - у другій половині зустрічі залишився незмінним.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook