RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Послуги | Досьє | Досьє - відомі люди Чернівців Афіша | Пропозиція тижня | Юрист-онлайн | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
ФК "Буковина" зіграла у Вінниці

Контрольний матч чернівецької футбольної команди "Буковина" у Вінниці з тамтешньою "Нивою" завершився внічию 1:1.

Нагадаємо, чернівчани йдуть четвертими у другій лізі, а вінничани хочуть повернутися до професіоналів.

Як повідомила прес-служба нашого клубу, обидва м`ячі було забито у другому таймі. На 55 хвилині через неузгоджені дії нашого захисту, де награються нові футболісти, був пропущений м`яч від нападника "Ниви". А на 70 хвилині буковинець Сергій Раца, котрий вийшов на заміну, першим же дотиком до м`яча зрівняв рахунок.

За словами головного тренера "Буковини" Віктора Мглинця, контроль м`яча цілковито був за нашими хлопцями, у відсотковому значені 70 на 30.

У першому таймі "Нива" чотири рази перейшла центр поля, а в другому - один. Та водночас немає гостроти в наших діях. Існують проблеми з крайніми півзахисниками. Щоправда, у другому таймі підсилили гру Сергій Раца та Дмитро Осадчий.

З реалізацією моментів теж не все добре. Шанси відзначитися були у Ігора Бойчука(з 5 метрів не влучив у порожні ворота), Олексія Майданевича і Василя Палагнюка. Вони не зуміли зреалізувати свої нагоди. А ось Сергій Раца справляє непогане враження і забиває уже другий матч поспіль.

Контраки з "Буковиною" підписали уже 5 новачків. Це захисники Микола Жовтюк, Ігор Носарєв із команди "Верес"(Рівне), Тимур Рустамов "Оболонь-Бровар"(Київ) і нападники Андрій Кохман "Скеля"(Стрий) і Юрій Перін "Інгулець"(Петрове). Також тренуються місцеві вихованці Володимир Найко, Ігор Бойчук, Сергій Раца та інші.

До 10 березня "Буковина" тренуватимуться у Черніцях а потім вирушить на навчально-тринувальний збір на Закарпаття. На найближчі дні заплановано ще два контрольні матчі.

А перший весняний офіційний матч - 26 березня. "Буковина" прийме "Скелю"(Стрий), яка йде другою у таблиці другої ліги.