RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Спершу відкорковували шампанське, потім хтось ніби стріляв (як згодом виявилося, то були петарди), потім - крики... А зранку краплі крові на стінах будинку і тротуарі, - розповідає по телефону мешканка провулку Готельний у Чернівцях Марія Сидоренко. - Жити в нашому будинку стало майже жахіттям. Неподалік відкрився бар, діє нічний магазин. А в останній місяць — постійні бійки, нецензурна лексика, лайки російською. Знайти правди не можемо...".

За словами пані Марії, неподалік також оселилися кілька сімей переселенців з Донбасу. "Вони дуже галасливі, нема рятунку", - бідкається жінка.
Про те, що зверталася до міліції, пані Марія підтверджує. Та роботу бару чи магазину припинити не можуть. Там, мовляв, порушень немає.
Тиждень тому прогулювалися з подругою вулицею Головною, зайшли на літній майданчик готелю "Буковина", щоби поїсти морозива. Була десь 17.00. Дорогою нас перестріли двоє донеччан, як вони представилися. Кілька хвилин довелося їм пояснювати, що не знайомимося посеред вулиці з незнайомцями. Оскільки останні були п’яні, то говорити з ними довелося би ще довше. Тому ми просто розвернулися і пішли, хоча ті намагалися нас ще й наздогнати. "А якби вже темніло...", - зауважила подруга.

Це лиш окремі випадки, та все ж вони лякають. Нещодавно в одній із міських маршруток люди говорили, що деякі гості зі сходу країни незадоволені тим, як їм тут живеться. Не всім подобається й те, що більшість розмовляє українською мовою.

- Якби вони мали тут роботу, то по-іншому поводилися би, - висловилася одна з пасажирок. - Були би зайняті чимось, то не тинялися би дворами.
Більшість переселенців, усе ж таки сподіваються, незабаром повернуться додому. Під час приватної розмови з мешканкою Луганська зрозуміла, що тут вони почуваються виключно гостями. Та поки в гостях, деякі з них живуть не за тутешніми правилами, а так, як звикли вдома...
На агресивність декотрих переселенців зі Сходу нарікають мешканці всіх регіонів країни.

Так, у соціальній мережі "Фейсбук" розповсюдили вражаючі фотографії будинку після двомісячного проживання біженців зі Слов’янська. Приміщення вражає шокуючим безладом у шафах, кімнатах, але остаточно приголомшує тим, що біженці не посоромилися використовувати в туалеті сторінки з книг хазяїна.

"Біженці зі Слов'янська, які жили в моєму будинку пограбували мене. Забраний одяг, взуття, меблі, постіль ... Книги, сімейні фото скинуті на підлогу в гаражі. Книги в книжковій шафі перевернуті дивним чином - корінцями вниз. Украдена машина, причіп. Двір та город заросли травою. Так повинні поводитися біженці? Ці люди спочатку завели в своє місто (Слов'янськ) бойовиків, потім лягали під гусениці українських танків, потім їх почали бомбити, а потім вони оселилися у мене в будинку і обікрали його", - поскаржився Євген Шаповалов, власник будинку на своїй сторінці у соцмережі.
Кілька тижнів тому в Полтаві невідомі вандали облили фарбою пам’ятник Небесної сотні. А в Черкасах хтось познущався над монументом загиблих на Майдані. Місцеві мешканці припускають, що за цими актами вандалізму стоять переселенці.

Однак, якщо у перших двох випадках, провину біженців треба довести, то ініціатори бійки на грунті російсько-українських стосунків в Оржиці, селищі міського типу на Полтавщині, добре відомі.

Так, за словами мешканців селища, спочатку біженці зі Сходу розмахували російськими прапорами та прославляли Путіна на оржицькому стадіоні, а згодом влаштували бійку в одному з місцевих кафе.

То ж, у Чернівцях, виходить, ще не все так погано. І з гостями, які приїхали зі Сходу країни, нам ще пощастило.
Редактор: Микола Кобилюк
14-08-2014, 12:47
Коментарів 0 Переглядів 4 073

Теги -
Захворюваність кашлюком реєструвалася переважно у Чернівецькому районі
Блоги
блог Миколи Кобилюка
У світі поки що не придумали іншого способу подолати хворобу Covid-19, як вакцинуватися

Блог Юлії Пацаранюк
Відсьогодні й надалі День української писемності та мови ми відзначаємо 27 жовтня

Блог Юлії Леськової
Не дарма наш народ придумав: "Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі"

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута / новини
Україна переможе, адже ми знаємо, що захищаємо, тоді як російські війська – ні.

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк / Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Та чи такі вже вони "пекельні"?

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Хто цінує незалежність та свободу, підтримуйте ЗСУ!

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Щодня контролери викликають поліцейських до пасажирів
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні



Чому про гуманітарні швидкі допомоги з Італії мовчать фігуранти справи?

Швидкі допомоги нібито направили на фронт, але доказів цьому ніхто не хоче надавати
ВІДЕО Переглянути все відео

Живуть весело, дружно й ніколи не сваряться

"Країна Мрій" – це справжня казкова територія з сучасними атракціонами на будь-який смак. Тут є багато цікавого: велика батутна арена, лазертаг, лабіринт, інтерактив, ніндзя-парк, тарзанка та багато іншого. Для наймолодших гостей є спеціальна дитяча зона з атракціонами, адаптованими до їхнього віку.

Alterra School – це територія іншого навчання. Тут поєднуються академічні студії з проєктною діяльністю. Цінностями школи є демократичний підхід, екологічність та практичність. Тьютори школи здійснюють індивідуальний супровід кожної дитини. Допомагають школярам ставити цілі та досягати їх. Сприяють розвитку емоційного інтелекту та формуванню так званих soft skills у дітей.

Втомлюєтеся від нудного перебування в чергах для проходження медичного огляду? Ми маємо для вас відмінну новину! Тепер у Чернівцях доступна нова послуга - медичний огляд, який займе менше 30 хвилин!