Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Послуги | Досьє | Досьє - відомі люди Чернівців Афіша | Пропозиція тижня | Юрист-онлайн | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Гра видалася нелегкою для підопічних тренера Віктора Мглинця, адже гості чинили впертий опір. Вони першими забили гол (10-та хвилина), але за хвилину захисник Ілля Куруляк забив гол у відповідь, а на 14-й хвилині нападник Сергій Янчик вивів чернівчан уперед. Гра була впертою до останніх хвилин, і лише на 34-й хвилині захисник Віталій Гончар поклав у матчі переможну для чернівчан крапку – 3:1.
Цим туром фактично завершено перше коло, бо ФК "Бориспіль", ймовірно, полишає змагання, а, з урахуванням цього, турнірне становище лідерів першої ліги таке: "Локомотив" (Одеса) – 20 очок, "Меркурій-ЧТЕІ" – 16 очок, "Планета-Міст" (Київ) –15.
Нагадаємо, що у попередньому турі, головною несподіванкою першолігової першості України з футзалу стала домашня поразка столичної "Планети-Міст" від команди Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – "Меркурій-ЧТЕІ".
Як зізнався президент нашого клубу Валерій Сарафінчан, перед грою буковинці думали, що за щастя буде зіграти унічию, а виграли з рахунком 5:2.
– Господарі майданчика були шоковані, – прокоментував виїзну перемогу віце-президент "Меркурія-ЧТЕІ" Анатолій Москальов. – Кияни не приховують, що прагнуть наступний сезон провести у вищій лізі. На мою думку, це найсильніша команда серед тих, з якими нам доводилося грати.
Друге коло розпочнеться 10 лютого. "Меркурій-ЧТЕІ" зустрінеться з тим же "Кардиналом", але вже на виїзді – у Львові. (С. Кукурудз)