RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Перша десятихвилинка на полі минула досить спокійно. Було видно, що кияни не в оптимальній формі вийшли на поле, але вони нічим не поступалися німецькій команді.
У середині тайму німці вирівняли становище, але він закінчився з нічийним рахунком – 0:0.
Початок другого тайму теж минув за рівної гри команд. Але вже на 56-й хвилині гравець "Динамо" угорець Фаркаш забиває гол метрів з 16-ти, виявивши нестандартну індивідуальну майстерність. На 62-й хвилині Фаркаш оформив дубль.
Можна відзначити добру гру захисту, який не давав жодних шансів нападу німецької команди.
На 74-й хвилині матчу гол у ворота "Гамбурга" забив Гусєв після навісу Белькевича.
Через п’ять хвилин (79) "Гамбург" забив єдиний, але дуже красивий гол у цьому матчі. Рахунок став 3:1.
На 82-й хвилині кияни провели контратаку, після якої Фаркаш забиває свій третій гол у матчі.